BOYRAZ

Yeni Projemiz

Başlangıç Tarihi: 05.2022

Planlanan Teslim Tarihi : 07.2024

Villa

HAYATINIZA DEĞER KATIN Evinizde kendinizle ve ailenizle geçirdiğiniz zamanı unutulmaz anılara dönüştürmenin zamanı sizce de gelmedi mi? Solterra Life Vilları, sizi huzurlu bir yaşam ile buluşturuyor. Eski foça taş evlerinden ilham alınarak tasarlanan ve gerçek Foça taşlarıyla kaplanan villalarımız 3+1 ve brüt 240 m2 alandan oluşmaktadır. Evinize, kapalı otoparkta sadece size özel olarak ayrılmış alandan asansör ile direk ulaşabilirsiniz.

Villa

Taş villalarımız sizin ve ailenizin keyifli vakit geçirmesi için güvenlikli site içerisinde ayrı bir alanda konumlandırılmıştır. • Brüt 240 m2 • Net 140 M2 • Sadece villaya ait bodrum katta yer alan 70 m2 otopark ve depo alanı

Villa

Güvenli ve sağlam yapının estetik ve zevk ile harmanlandığı Solterra Life, evinizdeyken tatildeymiş hissini yaşamanıza imkân sağlıyor. Bu ayrıcalığın tadını çıkarmak için hemen projemizi keşfedebilir ve sadece 2 adet olan villalarımızı inceleyebilirsiniz.

Bahçe Katı

HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN Foça taşlarıyla tasarlanan 2+1 ve 3+1 bahçe katı dairelerimiz ile özgürlüğün tadını evinizde çıkarabilirsiniz.

Bahçe Katı

Dairelere ait, 42 m2 ile 70 m2 büyüklüğündeki size özel bahçelerde günün yorgunluğunu atabilir ve ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bahçe Katı

Yaşamın en büyük enerji kaynağı Güneş’i ilham alarak tasarlanan Solterra Life ile hayallerinizi ertelemeden yaşamaya başlayın.